Kącik architekta – Kurs Digital Design Crash firmy Black Spectacles

Dzięki Black Spectacles Black Spectacles organizuje dwie sesje kursu Digital Design Crash ., trzydniowego kursu online w sierpniu i wrześniu, który koncentruje się na strategiach i umiejętnościach szybkiego działania i tworzenia pięknych prac.
Seminarium pokaże studentom i specjalistom, jak korzystać z różnych programów do projektowania, w tym AutoCAD, Revit, Sketchup, Rhino, Grasshopper i 3ds Max.
Rozwiniesz zrozumienie geometrycznych ograniczeń każdego oprogramowania, dzięki czemu wiesz, jakie narzędzia będą działać w oparciu o Twoje zainteresowania projektowe.
Dwudziesta osoba, która zarejestruje się na każdą sesję, będzie mogła wziąć udział w seminarium bezpłatnie.
Termin rejestracji na pierwszą sesję to 10 sierpnia, a termin rejestracji na drugą sesję to 7 września.
Więcej informacji po przerwie.
Opracujemy również przepływ pracy, w którym wykorzystamy Photoshop, Illustrator i InDesign, aby pomóc Ci stworzyć piękną pracę, a jednocześnie zaoszczędzić dni pracy, a my podzielimy się wskazówkami i strategiami rozwoju materiałów, otoczenia i pięknych bibliotek do rysowania.
Na zakończenie tego seminarium będziesz wiedział, jak: – Pracować szybciej w oprogramowaniu do projektowania i zarządzać czasem w studio.
– Wybierz najlepsze narzędzie do projektowania oparte na geometrii, którą chcesz wykonać: proste lub złożone.
– Nigdy więcej nie ciągnij za sobą.
– Twórz rysunki 2D w AutoCAD, Revit, Sketchup, Illustrator, Rhino, Grasshopper i 3ds Max.
– Modelowanie i wykonywanie renderingów w AutoCAD, Revit, Sketchup, Rhino, Grasshopper i 3ds Max.
– Opracuj materiały, otoczenie i piękne biblioteki rysunkowe.
– Twórz doskonałe prezentacje.
– Używaj Photoshopa, Illustratora i InDesign, aby zaoszczędzić dni pracy i tworzyć piękne rysunki.
Koszt: 199 USD, zawiera zniżkowy dostęp do Black Spectacles.
Kursy online.
(Uwaga: 20.
osoba, która się zarejestruje będzie wolna!) Daty.
Seminarium będzie oferowane dwukrotnie: Sesja A: 13, 14, 15, 13-18: 00 CST Sesja B: 10 września, 11, 12 18.00-22.00 CST Rejestracja Termin: Sesja A: piątek, 10 sierpnia, godzina 17.00 CST Sesja B: Piątek , 7 września, 17.00 czasu CST Aby się zarejestrować i uzyskać więcej informacji, odwiedź tutaj.
[hasła pokrewne: germapol, mpgn grudziadz, agrobud koszalin ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: agrobud koszalin germapol mpgn grudziadz

Przeczytaj też:
Zageszczanie-mieszanek betonowych

Do chwili obecnej problemy dozowania i układania mieszanki betonowej przy formowaniu elementów nie są jeszcze w pełni rozwiązane. Stąd w obecnie programowanych, zarówno w kraju jak też za granicą, badaniach nad procesem formowania elementów prefabrykowanych z betonu oraz w pracach nad optymalizacją linii produkcyjnych obserwuje się dążenie do osiągnięcia bardziej prawidłowych rozwiązań, dających gwarancję określonej […]

Piaskowce kredowe

Największe znaczenie dla budownictwa mają piaskowce kredowe, występujące w dwóch głównych obszarach w ok o okolic ach Kłodzka i w okolicach Lwówka i Bolesławca. Obszar piaskowców kłodzkich zamyka się w trójkącie Polanica- Kudowa – Nowa Ruda. Są to kamieniołomy typu górskiego, w których można stosować podbierkowe urabianie skały polegające na podcinaniu wielkich monolitów skalnych, obalaniu […]

Budownictwo wczoraj i dzis : Raz w życiu: Podróże i czas wolny na nowo

Raz w życiu przedstawia kuszące nowe możliwości odkrywania i relaksu, które na nowo definiują ideę luksusowych podróży. Książka prezentuje miejsca docelowe o jakości poza powierzchowną pompą, która stanowi świadomy wybór dla spowolnienia naszego gorączkowego życia. Inspirujące przykłady obejmują zachwycające hotele w domkach na drzewie, niesamowite ekologiczne ośrodki wypoczynkowe, gospodarstwa, w których goście pomagają w pracy, […]

DevURL
Partnerzy serwisu: