Kącik architekta – Kurs Digital Design Crash firmy Black Spectacles

Dzięki Black Spectacles Black Spectacles organizuje dwie sesje kursu Digital Design Crash ., trzydniowego kursu online w sierpniu i wrześniu, który koncentruje się na strategiach i umiejętnościach szybkiego działania i tworzenia pięknych prac.
Seminarium pokaże studentom i specjalistom, jak korzystać z różnych programów do projektowania, w tym AutoCAD, Revit, Sketchup, Rhino, Grasshopper i 3ds Max.
Rozwiniesz zrozumienie geometrycznych ograniczeń każdego oprogramowania, dzięki czemu wiesz, jakie narzędzia będą działać w oparciu o Twoje zainteresowania projektowe.
Dwudziesta osoba, która zarejestruje się na każdą sesję, będzie mogła wziąć udział w seminarium bezpłatnie.
Termin rejestracji na pierwszą sesję to 10 sierpnia, a termin rejestracji na drugą sesję to 7 września.
Więcej informacji po przerwie.
Opracujemy również przepływ pracy, w którym wykorzystamy Photoshop, Illustrator i InDesign, aby pomóc Ci stworzyć piękną pracę, a jednocześnie zaoszczędzić dni pracy, a my podzielimy się wskazówkami i strategiami rozwoju materiałów, otoczenia i pięknych bibliotek do rysowania.
Na zakończenie tego seminarium będziesz wiedział, jak: – Pracować szybciej w oprogramowaniu do projektowania i zarządzać czasem w studio.
– Wybierz najlepsze narzędzie do projektowania oparte na geometrii, którą chcesz wykonać: proste lub złożone.
– Nigdy więcej nie ciągnij za sobą.
– Twórz rysunki 2D w AutoCAD, Revit, Sketchup, Illustrator, Rhino, Grasshopper i 3ds Max.
– Modelowanie i wykonywanie renderingów w AutoCAD, Revit, Sketchup, Rhino, Grasshopper i 3ds Max.
– Opracuj materiały, otoczenie i piękne biblioteki rysunkowe.
– Twórz doskonałe prezentacje.
– Używaj Photoshopa, Illustratora i InDesign, aby zaoszczędzić dni pracy i tworzyć piękne rysunki.
Koszt: 199 USD, zawiera zniżkowy dostęp do Black Spectacles.
Kursy online.
(Uwaga: 20.
osoba, która się zarejestruje będzie wolna!) Daty.
Seminarium będzie oferowane dwukrotnie: Sesja A: 13, 14, 15, 13-18: 00 CST Sesja B: 10 września, 11, 12 18.00-22.00 CST Rejestracja Termin: Sesja A: piątek, 10 sierpnia, godzina 17.00 CST Sesja B: Piątek , 7 września, 17.00 czasu CST Aby się zarejestrować i uzyskać więcej informacji, odwiedź tutaj.
[hasła pokrewne: germapol, mpgn grudziadz, agrobud koszalin ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: agrobud koszalin germapol mpgn grudziadz

Przeczytaj też:
Sygnalizacja opartą na działaniu komórki fotoelektrycznej

Obecnie czynione są próby z sygnalizacją opartą na działaniu komórki fotoelektrycznej. Odpowiednio rozstawione aparaty koordynują zupełnie automatycznie krzyżujące sie ruchy pieszych i pojazdów, i mogą zapewnić znaczny stopień bezpieczeństwa. Kierunki ruchu pieszego są ustalone przez bariery ustawione przy chodnikach. W ogóle należy stwierdzić, że zdolność przepustowa skrzyżowań, jak i samych arterii ulicznych wiąże się ściśle […]

Dobre zasady urządzania wnętrz

Urządzaniu mieszkania, zwłaszcza, jeżeli czynimy to po raz pierwszy, towarzyszy mnóstwo pytań i wątpliwości. Zazwyczaj jesteśmy przytłoczeni bogatą ofertą mebli i dodatków. Nie bardzo wiemy, co, do czego pasuje, jak zestawić ze sobą poszczególne elementy. Porada fachowca kosztuje niemało, a więc pozostaje czytanie artykułów w sieci na temat urządzania wnętrz i przeglądanie prezentacji. W końcu […]

Wynika z tego, ze ciezar powinien byc traktowany jako czynnik dodatkowy do znacznie wazniejszego warunku, jakim jest sztywnosc konstrukcji.

Wynika z tego, że ciężar powinien być traktowany jako czynnik dodatkowy do znacznie ważniejszego warunku, jakim jest sztywność konstrukcji. Można uzyskać znaczną sztywność mostu bez nadmiernego zwiększenia jego ciężaru, ale zapewniając przestrzenną współpracę wszystkich elementów konstrukcji i stosując liny lub kable odciągające, zamocowane zarówno nad – jak i pod pomostem, wykonane tak, jak główne kable […]

DevURL
Partnerzy serwisu: