Architektura: Raft “4U” – Cafe Restaurant / Studio Alfirevic

Dzięki uprzejmości Studio Alfirevic Główny pomysł na Raft.
4U.
restauracja kawiarnia miała stworzyć przyjemne otoczenie, takie jak przebywanie w cieniu drzewa, ale także nad wodą.
Zaprojektowana przez Studio Alfirevica tratwa stanowi przedłużenie brzegu rzeki.
Przestrzeń atrium jest centralnym motywem, z elementami środowiska naturalnego, takimi jak brzoza, kamień, trawa itp.
Organizacja przestrzenna składa się z głównego wejścia, garderoby z toaletami, kawiarni-restauracji z atrium i baru z miejscem do przechowywania.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Komunikacja kołowa pozwala na panoramiczne widoki zarówno w kierunku otoczenia, jak i otoczenia.
wybrzeże i rzeka, i centralny motyw.
atrium.
Konstrukcja tratwy wykonana jest z drewnianych belek, krokwi dachowych i filarów, które są umieszczone nad pontonami pod stalową podbudową powierzchni podłogi.
Dach jest wentylowany, a ostateczną powłoką dachu jest blacha ocynkowana.
Dzięki uprzejmości Studio Alfirevic Architekci: Studio Alfirevic Lokalizacja: Belgrad, Serbia Team: Đordje Alfirević (architekt), Sanja Simonović (architekt); Model 3D: Bojan Stević (architekt) i Ivan Gradišar (architekt)
[hasła pokrewne: przekaźnik bistabilny schemat, katastrofa mostu tacoma, ekomis brodnica ]

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ekomis brodnica katastrofa mostu tacoma przekaźnik bistabilny schemat

Przeczytaj też:
wibro-wiroprasowanie

W danym przypadku można przyjąć, że dla określonego rodzaju elementu i składu mieszanki, betonowej występować będzie funkcjonalna zależność stopnia zagęszczania tworzywa betonowego s od wielkości siły prasującej P, czasu jej działania t oraz wielkości n określającej obniżenie wskaźnika W Przyjmując za podstawę klasyfikacji rodzaj zastosowanych oddziaływań, do grupy pierwszej zaliczyć możemy wibrowanie i utrząsanie, do […]

Architektura i nowoczesne budownictwo – “Century of the Child: Growing by Design, 1900 2000” w MoMA

Chica modularne krzesła dla dzieci. 1971 / Jonathan De Pas, Donato D. Urbino, Giorgio DeCurso i Paolo Lomazzi Teraz do 5 listopada Muzeum Sztuki Nowoczesnej będzie prowadzić Century of Child: Growing by Design, 1900-2000, nowa ekspozycja badająca nowoczesny design i innowacje poprzez badanie rozwoju i dobrostanu dzieci. Przed XX w. Dzieciństwo nie było uważane za […]

Piaskowiec Szczytno

Piaskowiec Szczytno – kamieniołom czynny, słabo technicznie wyposażony. Skała o strukturze średnioziarnistej, spoiwo krzemionkowe , obfite. Barwa białoszara przechodząca w różową. Piaskowiec Szczytno odznacza się małą nasiąkliwością i ścieralnością. Cechy techniczne: ciężar objętościowy 2,31; wytrzymałość na ściskanie 1,000 do 1.100 kG/cm2; nasiąkliwość M 2,8 ścieralność na tarczy Boebrnego 0,93 cm3/cm2.

DevURL
Partnerzy serwisu: